Dzisiaj mamy: 24 luty 2020 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Targi „PRZYSZŁOŚĆ ŻAKA” - kolejna edycja za nami

2019-04-17

17 kwietnia 2019 roku w Regionalnym Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnej w Nysie odbyła się XXII edycja Targów Pracy i Edukacji „Przyszłość Żaka”.

Na odwiedzających tegoroczne targi czekało wiele ciekawych propozycji: oferty edukacyjne, oferty pracy, tematyczne warsztaty eksperckie oraz indywidualne konsultacje z doradcami zawodowymi.


Wydarzenie adresowaliśmy  do studentów, absolwentów i uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy stoją przed wyborem kolejnego etapu kształcenia oraz do młodych osób bezrobotnych poszukujących zatrudnienia.

Ofertę edukacyjną na specjalnie przygotowanych stoiskach prezentowały szkoły i uczelnie z Opolszczyzny oraz województw: dolnośląskiego i śląskiego.

Odwiedzający mogli również zapoznać się z prezentowanymi przez pracodawców ofertami pracy m. in. w służbach mundurowych czy też branży produkcyjnej.

Targi wzbogaciliśmy o 3 eksperckie warsztaty tematyczne adresowane do młodzieży: „Efektywna komunikacja. Moc słowa w oddziaływaniu na innych”, „Zbuduj Swoją markę i bądź atrakcyjnym na rynku pracy”,  „Jak być pięknym, młodym i bogatym? Czyli jak wybrać odpowiedni kierunek studiów”, a także o indywidualne porady z zakresu doradztwa zawodowego udzielane przez profesjonalistów .

ORGANIZATORZY WYDARZENIA:

- Młodzieżowe Centrum Kariery w Nysie;
- Powiatowy Urząd Pracy w Nysie;
- Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie. 


W imieniu wszystkich organizatorów składamy  podziękowania wystawcom i odwiedzającym tegoroczne targi za aktywny udział w tym niewątpliwie ważnym przedsięwzięciu, życząc tym samym sukcesów oraz satysfakcji z pozyskanych kontaktów.

 

   
 
  


 

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Artur Canecki 2019-04-24 10:14:08 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl