Dzisiaj mamy: 22 styczeń 2019 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Wieneberger Ceramika Budowlana sp. z o.o.

2018-01-02

Międzynarodowy koncern Wienerberger jest największym na świecie producentem ceramicznych materiałów budowlanych. Firma założona w 1819 roku posiada obecnie ponad 220 zakładów w 30 krajach.

Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o., będąca częścią globalnej korporacji Wienerberger AG, istnieje na polskim rynku od 1995 roku i jest krajowym liderem wśród producentów ceramicznych cegieł konstrukcyjnych (Porotherm), dachówek (Koramic) oraz cegieł klinkierowych (Terca).

Łącząc innowacyjną technologię produkcji z tradycyjnym materiałem jakim jest ceramika, firma dostarcza nowoczesne i kompleksowe rozwiązania, pozwalające na prowadzenie inwestycji w sposób zgodny z najwyższymi światowymi standardami.

Stanowiska pracy: mechanik utrzymania ruchu, elektryk.

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Zadania:

  • Utrzymanie w sprawności maszyn i urządzeń i linii produkcyjnej w obszarze mechaniki
  • Bieżące usuwanie awarii, naprawy oraz remonty maszyn
  • Wykonywanie przeglądów maszyn zgodnie z wytycznymi
  • Raportowanie wykonanych zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie – kierunkowe
    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe
  • Systematyczność i konsekwencja w działaniu
  • Gotowość do świadczenia pracy w ramach wielobrygadowej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Możliwość długoterminowej współpracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Zadania:

  • Utrzymanie w sprawności  maszyn i urządzeń ciągu technologicznego w zakresie elektryki i elektroniki
  • Diagnozowanie awarii oraz naprawę maszyn i urządzeń
  • Instalowanie oraz uruchamianie nowych urządzeń.
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe – kierunkowe ( lub wyższe )
    • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka
  • Umiejętność biegłego czytania dokumentacji elektrycznej
  • Posiadanie uprawnień min. SEP1kV

Oferujemy:

Edyta Dzierżak
Pośrednik pracy - doradca klienta.
e.dzierzak@pup.nysa.pl

tel. 77 4489956

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Artur Canecki 2018-03-12 11:43:22 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl