Dzisiaj mamy: 19 luty 2020 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

100 - lecie Publicznych Służb Zatrudnienia

2019-04-24

 

W 2019 r. przypada 100-lecie publicznych służb zatrudnienia, które po odzyskaniu przez Polskę niepodległości zaczęły organizować się na mocy „Dekretu o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami” z 27 stycznia 1919 roku, wydanego przez Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Z tej okazji 3 kwietnia 2019 r. w Opolu odbył się jubileusz, w którym brały udział między innymi instytucje rynku pracy z terenu województwa opolskiego, tj. Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu, powiatowe urzędy pracy oraz członkowie Rad Rynku Pracy.

W trakcie jubileuszuMarszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła wręczył odznaczenia „Zasłużony dla Województwa Opolskiego” dla najbardziej wyróżniających się osób z publicznych służb zatrudnienia. Ponadto Dyrekcja Wojewódzkiego Urzędu Pracy wraz z Dyrektorami wszystkich Powiatowych Urzędów Pracy wręczyła statuetki i dyplomypracownikom wojewódzkiego oraz powiatowych urzędów pracy, jak również przedstawicielom Rad Rynku Pracy działających w województwie opolskim, za najlepsze efekty w obszarze działań, zmierzających do polepszenia sytuacji na lokalnym rynku pracy.


   
   
 


Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Paweł Bołdak 2019-04-30 10:39:12 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl