Dzisiaj mamy: 10 lipiec 2020 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Praca - Nysa

2015-01-13

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie współpracuje z firmą Trenkwalder, która jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Aktualnie firma Trenkwalder dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

OPIEKUN KLIENTA (SPRZEDAŻ USŁUG BANKOWYCH)

Miejsce pracy : Nysa.
System pracy : jednozmianowa.
Wynagrodzenie: 1700-2500 brutto ( podstawa ) + premia.

Zadania na stanowisku:
- obsługa Klientów indywidualnych w salonie sprzedaży,
- aktywna sprzedaż produktów bankowych,
- realizacja celów sprzedażowych zgodnie z wewnętrznie określonymi standardami banku,
- tworzenie spersonalizowanej oferty produktowo-usługowej w oparciu o analizę potrzeb.

Oczekiwania pracodawcy:
- kompetencje sprzedażowe poparte wcześniejszymi doświadczeniami,
- motywacja i entuzjazm do realizowania zadań przekładających się na wymierne rezultaty,
- umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań klienta,
- gotowość do pracy w dynamicznym otoczeniu,
- szerokie spojrzenie na możliwości ofert, umiejętność prowadzenia cross-sellingu,
- łatwość nawiązywania kontaktów z nowymi klientami i budowania długofalowych relacji,
- gotowość do pracy na terenie centrum handlowego  w systemie zmianowym – również w weekendy.

Pracodawca oferuje:
- możliwość uczestniczenia w uruchamianiu nowego projektu w banku,
- umowę o prace na pełen etat,
- wynagrodzenie zorientowane na realizację zadań,
- bogaty pakiet socjalny,
- szerokie możliwości rozwoju zawodowego w ramach banku.

CV należy przesyłać na adres:

Wioletta Cygan
Pośrednik pracy - doradca klienta.
w.cygan@pup.nysa.pl

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Joanna Kojdecka 2015-01-13 07:07:34 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl