Dzisiaj mamy: 24 luty 2020 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Nabór do zawodowej służby wojskowej

2015-05-06

Informujemy, że 17. Wielkopolska Brygada Zmechanizowana w Międzyrzeczu, prowadzi intensywny nabór do zawodowej służby kontraktowej w korpusie oficerów, podoficerów i szeregowych.
 
            Poszukujemy kandydatów, rekrutujących się spośród żołnierzy rezerwy i Narodowych Sił Rezerwowych, we wszystkich specjalnościach wojskowych. Podstawowe wymagania kwalifikacyjne dla kandydatów do wszystkich korpusów to:
 

  • obywatelstwo polskie ;
  • status oficera, podoficera, szeregowego rezerwy lub żołnierz NSR z nadanym przydziałem kryzysowym i mobilizacyjnym oraz odbytymi ćwiczeniami rotacyjnymi;
  • nieposzlakowana opinia (niekaralność);
  • zdolność psychiczna i fizyczna do pełnienia zawodowej służby wojskowej (określana przez właściwe RWKL, w toku postępowania w sprawie powołania do zawodowej służby wojskowej).

 
Ponadto kandydat do służby w określonym korpusie, powinien spełniać następujące warunki:
 

  • w korpusie oficerów (posiadanie tytułu magistra, stopień ppor., por., w specjalności pancerno-zmechanizowanej, łączności, artylerii, przeciwlotniczej, logistycznej lub OPBMR);
  • w korpusie podoficerów (posiadanie wykształcenia średniego, stopień kpr., ST. Kpr., plut., sierż., ST. Sierż., mł. Chor. w specjalności pancerno-zmechanizowanej, łączność, artylerii, rozpoznania, przeciwlotniczej, logistycznej lub OPBMR);
  • w korpusie szeregowym (posiadanie wykształcenia min. gimnazjalnego, stopień szeregowego lub st. szeregowego w specjalności pancerno-zmechanizowanej, łączność, artylerii, rozpoznania, przeciwlotniczej, logistycznej lub OPBMR)

 
W związku z powyższym, wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym, realizowany w każdy wtorek od godzi 8:00 w 17. Wielkopolskiej Brygadzie Zmechanizowanej  w Międzyrzeczu przy ulicy Wojska Polskiego 17.
 
Do kontaktów roboczych w ww. sprawie z ramienia Dowódcy 17WBZ wyznaczono:
 
      Pan Zygmunt RZEŹNICKI – tel. 957414265;
      Pan Kazimierz SKUZA – tel. 957414815
      kpt. Tomasz ŁĘTOCHA – tel. 957414239.
 
 
Informacje dotyczące ww. procesu można także uzyskać za pomocą FACEBOOK’a oraz na stronie internetowej brygady: www.17wbz.wp.mil.pl.

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Joanna Kojdecka 2015-05-06 08:53:45 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl