Dzisiaj mamy: 10 lipiec 2020 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Warsztaty: opiekunka domowa

2020-05-27

 Masz problemy ze znalezieniem pracy, szukasz ciekawego zajęcia, chcesz rozwijać swoje umiejętności

T R W A    R E K R U T A C J A !!!

Zapraszamy osoby zpowiatu nyskiego do Centrum Integracji Społecznej
na warsztaty: opiekunka domowa

Miejsce zajęć: POWIAT NYSKI

Oferujemy:

-świadczenie integracyjne w wysokości zasiłku dla bezrobotnych,

-normowany czas zajęć dostosowany do potrzeb uczestnika,

-wsparcie radcy prawnego,

-wsparcie psychologa i doradcy zawodowego,

-zajęcia pod nadzorem instruktora zawodu,

-zajęcia praktyczne w prywatnych mieszkaniach podopiecznych.

Osobom spoza Nysy zwracamy koszty dojazdu.

Oczekujemy:

-pozytywnego nastawienia do życia,

-samodyscypliny,

-komunikatywności,

-obowiązkowości.

Zakres obowiązków opiekunki domowej:

zapewnienie bezpieczeństwa i zaspokojenie podstawowych potrzeb osób zależnych.

Jesteś zainteresowana, chcesz dowiedzieć się więcej

przyjdź lub zadzwoń do Nas:

Nysa, ul. Prusa 14 tel. 693 121 125

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Daniel Machnik 2020-05-28 14:37:33 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl