Dzisiaj mamy: 22 lipiec 2019 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Konferencja dla przedsiębiorców.

2019-04-15

 

Bank Gospodarstwa Krajowego organizuję konferencję, która odbędzie się 21 maja br. (wtorek) w Opolu w Hotelu Mercure, znajdującego się przy ul. Krakowskiej 57-59 (45-018 Opole)  pod nazwą „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny”.

Spotkanie dla przedsiębiorców i przedstawicieli władz samorządowych z województwa opolskiego ma na celu wymianę doświadczeń oraz stworzenie płaszczyzny do nawiązywania współpracy. Dodatkowo specjalnie dla przedsiębiorców i jednostek samorządu terytorialnego zostały przygotowane panele odpowiadające ich dzisiejszym potrzebom.

Tematem panelu dla przedstawicieli władz samorządowych przygotowanym przez BGK jest tematyka budownictwa mieszkaniowego. W chwili obecnej poważnym problemem z jakim zmagają się samorządy jest kwestia zapewnienia wystarczającej ilości lokali swoim mieszkańcom. Mała liczba mieszkań oraz ich stan często są przyczyną dużej ilości osób oczekujących, zaś gmina jako podstawowa jednostka samorządu terytorialnego jest zobligowana do prowadzenia polityki mieszkaniowej.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom podczas panelu zostaną przedstawione m.in. sposoby pozyskiwania i finansowania przedsięwzięć związanych z budownictwem mieszkaniowym. Na naszych stoiskach specjaliści z Banku Gospodarstwa Krajowego również udzielą niezbędnych informacji zainteresowanym osobom.

 

Tematem panelu dla przedsiębiorców będzie pozyskiwanie środków na prowadzenie działalności gospodarczej, w tym kredyty unijne i finansowanie ekspansji zagranicznej.

 

 

Rejestracja i dodatkowe informacje znajdują się TUTAJ.

 

Zapraszamy serdecznie

Z wyrazami szacunku

Maria Żukowska-Jacykowska        

Specjalista ds. rozwoju rynku regionalnego

Biuro Rozwoju Rynku Regionalnego

 

Bank Gospodarstwa Krajowego

ul. Żeromskiego 1, Opole

tel. kom. 519 018 344

 

maria.zukowska-jacykowska@bgk.pl     www.bgk.pl

 

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Mateusz Zyzak 2019-04-15 10:40:00 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl