Dzisiaj mamy: 22 lipiec 2019 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Zostań Żołnierzem!

2018-11-16

Jesteś na początku swojej drogi zawodowej i zastanawiasz się, co robić w życiu? A może masz już bagaż doświadczeń, ale chcesz zrobić coś więcej albo coś zmienić? 12. listopada br., Wojskowa Komenda Uzupełnień w Brzegu rozpoczyna kolejny tydzień rekrutacyjny w ramach realizacji kampanii promocyjno-informacyjnej pn. „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” na ternie powiatu nyskiego.

Celem kampanii „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” jest zwiększenie stanu osobowego polskiej armii we wszystkich rodzajach sił zbrojnych (wojskach lądowych, specjalnych, lotnictwie, marynarce wojennej i obronie terytorialnej), w służbie zawodowej i w rezerwie oraz we wszystkich korpusach osobowych − szeregowych, podoficerów i oficerów.

– Chcemy, aby Wojsko Polskie było liczniejsze, aby młodzi ludzie wiązali swoją przyszłość z Wojskiem. To innowacyjna kampania, wykorzystująca nowoczesne formy przekazu. Jej zadaniem jest doprowadzenie do tego, aby w przyszłym roku do Wojska Polskiego przystąpiło 10 tysięcy nowych żołnierzy – powiedział Mariusz Błaszczak minister obrony narodowej
w Lublinie inaugurując kampanię Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej.

Kampania „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” na terenie powiatu nyskiego będzie realizowana w formule tzw. „tygodnia rekrutacyjnego”. W teren wyruszy mobilny zespół rekrutacyjny, złożony z przedstawicieli Wojskowej Komendy Uzupełnień w Brzegu oraz przedstawiciela 1. Brzeskiego Pułku Saperów.

Podczas naszej wizyty żołnierze zawodowi opowiedzą o własnych doświadczeniach, dostępnych ścieżkach kariery i perspektywach rozwoju. Zainteresowanym wskażą, dokąd powinni się zwrócić, by uzyskać szczegółowe informacje, wręczą foldery i ulotki.

Mobilny zespół rekrutacyjny wizytować będzie w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie w dniach 15-16.11.2018r. w godzinach 9.00 – 14.00.

W dniu 16.11.2018r. o godz. 12:00 w Pracowni Rozwoju Zawodowego odbędzie się spotkanie informacyjne związane z naborem do służby wojskowej.

OSOBY ZAINTERESOWANE SPOTKANIEM PROSIMY O KONTAKT:

Małgorzata Zyzak
tel. 774489946

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Mateusz Zyzak 2018-11-16 09:19:26 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl