Dzisiaj mamy: 26 styczeń 2021 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Rekrutacja dla firmy Intersnack

2021-01-12

Rekrutacja dla firmy Intersnack - praca dla pracowników produkcyjnych/pakowaczy.

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutację przez Agencję Pracy Interkadra dla firmy Intersnack, czołowego producenta słonych przekąsek, które sprzedawane są pod markami takimi jak Felix, Crispers czy Przysnacki na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI/PAKOWACZ

Wymagania pracodawcy:

  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
  • gotowość do pracy zmianowej
  • chęci do pracy

 Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę
  • pełny wymiar czasu pracy

Zakres obowiązków:

  • pakowanie produktów gotowych
  • kontrola jakości pakowania wyrobu

Rozmowy z kandydatami odbędą się 15.01.2021 r.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Ewelina Janoszek – tel. 774489959, email: e.janoszek@nysa.praca.gov.pl

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Artur Canecki 2021-01-12 10:23:27 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl