Dzisiaj mamy: 13 lipiec 2020 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Wolne miejsca pracy w firmie Alsecco

2020-06-30

 

Firma ALSECCO od zaraz zatrudni osoby zainteresowane podjęciem pracy

na stanowisku pracownik produkcji stolarki okiennej oraz pomocnika magazyniera.


Wymagania pracodawcy:

- wykształcenie minimum zawodowe

- mile widziana obsługa komputera

- gotowość do pracy w systemie dwu zmianowym

- chęci do pracy

 Pracodawca zapewnia ochronę przed COVID  - 19.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia zapraszamy do kontaktu z PUP:

Ewelina Janoszek – tel. 774489959; e-mail: e.janoszek@pup.nysa.pl
Anna Mulerowicz – tel. 774489909; e-mail: a.mulerowicz@pup.nysa.pl
Wiesława Sury – tel. 774489960; e-mail: w.sury@pup.nysa.pl
Dorota Grenda – tel. 774489902; e-mail: d.grenda@pup.nysa.pl
Edyta Dzierżak - tel. 774489956; e-mail: e.dzierzak@pup.nysa.pl
Violetta Mikołajczyk – tel. 774489949; e-mail: v.mikolajczyk@pup.nysa.pl
Wioletta Cygan – te. 774489929; e-mai: w.cygan@pup.nysa.pl
Agata Jamińska – tel 774489929; e-mail: a.jaminska@pup.nysa.pl
Grzegorz Pytliński – tel. 774489955; e-mail: g.pytlinski@pup.nysa.pl
Magdalena Szczepaniak – tel. 774489920; e-mail: m.szczepaniak@pup.nysa.pl

 

 

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Artur Canecki 2020-07-01 09:48:37 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl