Dzisiaj mamy: 23 sierpień 2019 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Nowy kształt poradnictwa zawodowego

2019-01-31

Powiatowy Urząd  Pracy w Nysie  uczestniczy w  dwóch projektach międzynarodowych, gdzie wspólnie z partnerami z Finlandii testuje i wdraża innowacyjne praktyki poradnictwa życia i kariery.

 

Aktualnie kończy się okres testowy jednego z projektów  pn. „Rozwój konstruktywistycznych metod doradztwa i podniesienie efektywności instytucji rynku pracy”. W związku z tym w ramach warsztatów partypacyjnych zorganizowanych przez głównego realizatora projektów tj. Fundację IMAGO z Wrocławia, w dniach 30 - 31 stycznia w naszej Pracowni Rozwoju Zawodowego gościmy wszystkich uczestników projektu. Jest to kadra zarządzająca agencji rozwoju, wojewódzkich urzędów pracy, izb przemysłowych, fundacji, stowarzyszeń z województw: dolnośląskiego mazowieckiego, podkarpackiego, śląskiego i wielkopolskiego.


 

 

Z kolei w minionym tygodniu nasi doradcy zawodowi wzięli udział w szkoleniu z metody „Stop and Go”, którą również chcemy adaptować na grunt naszego poradnictwa. Warsztaty były prowadzone przez zagranicznych Partnerów Timo Spangara i Anitę Keskinen z Firmy Spangar Negotations z Finlandii.


Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Artur Canecki 2019-01-31 09:08:25 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl