Dzisiaj mamy: 15 sierpień 2018 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Rekrutacja dla firmy IAC

2018-07-25

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutację przez Agencję Pracy Adecco dla firmy IAC , producenta komponentów do samochodów marki Volvo, na stanowisko:

pracownik produkcji/ operator maszyn tapicerskich

  Wymagania pracodawcy:

• doświadczenie zawodowe mile widziane

• chęci do pracy

 Pracodawca oferuje:

  • pełne szkolenie stanowiskowe
  • umowę o pracę,
  • pełny wymiar czasu pracy,
  • praca w systemie trzyzmianowym.
  • bezpłatny transport
  • system premiowy
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiet benefitów

Zakres obowiązków:

Proste prace produkcyjne przy wykańczaniu komponentów do samochodów marki Volvo.

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 09 sierpnia 2018 roku

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Agata Jamińska – tel. 774489929

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Artur Canecki 2018-08-01 07:22:07 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl