Dzisiaj mamy: 16 grudzień 2018 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Rekrutacja do firmy ZPC "Otmuchów"

2018-04-13

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutację dla firmy ZPC "OTMUCHÓW" – miejsce pracy w Nysie, zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o.

na stanowisko: pracownik produkcji spożywczej

Wymagania pracodawcy:

• wykształcenie zawodowe,

• zdolności manualne,

• książeczka sanitarno - epidemiologiczna.

Pracodawca oferuje:

• umowę o pracę,
• pełny wymiar czasu pracy (1/1 etat),
• wynagrodzenie od 2.400 zł brutto
• praca w systemie trzyzmianowym.

Zakres obowiązków:

Obsługa linii produkcyjnej, dbałość o jakość produktów.

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 20 kwietnia 2018 roku

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Anna Mulerowicz – tel. 774489909, email: a.mulerowicz@pup.nysa.pl

Wioletta Cygan – tel. 774489909, email: w.cygan@pup.nysa.pl

Ewelina Janoszek – tel. 774489959, email: e.janoszek@pup.nysa.pl

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Daniel Machnik 2018-04-13 13:17:37 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl