Dzisiaj mamy: 19 luty 2019 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Nabór do projektu pn. „Zachowanie dziedzictwa kulturowego i historycznego poprzez rewaloryzację obiektów zabytkowych w Pokoju i działania edukacyjno - informacyjne w województwie opolskim”

2018-02-21

UWAGA!!! Studenci i absolwenci studiów I lub II stopnia kierunków: architektura o specjalności konserwacja i ochrona zabytków, historia sztuki, architektura malarstwo  oraz studiów podyplomowych konserwatorstwo i zabytkoznawstwo!

Gmina Pokój wraz z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu ogłaszają II nabór do projektu pn. „Zachowanie dziedzictwa kulturowego i historycznego poprzez rewaloryzację obiektów zabytkowych w Pokoju i działania edukacyjno – informacyjne w województwie opolskim" realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa V  Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, Działanie 5.3. Ochrona dziedzictwa kulturowego i kultury.

Termin rekrutacji

20.02.2018 r.-12.03.2018 r.

Głównym celem projektu jest rozwój społeczno-gospodarczy Opolszczyzny poprzez rewaloryzację zabytków, pobudzenie turystyki dziedzictwa kulturowego, nowoczesną promocję, szkolenia i kampanie promocyjne.

Jednym z zadań w projekcie jest rewaloryzacja założenia parkowego w Pokoju oraz nabycie nowych umiejętności w zawodzie konserwatora zabytków przez uczestników projektu. Szkolenia obejmują część praktyczną i teoretyczną oraz udzielenie wsparcia w znalezieniu zatrudnienia lub założeniu działalności gospodarczej.Więcej informacji pod adresem:
http://wupopole.praca.gov.pl/-/6359897-nabor-do-projektu-pn-zachowanie-dziedzictwa-kulturowego-i-historycznego-poprzez-rewaloryzacje-obiektow-zabytkowych-w-pokoju-i-dzialania-edukac

 

 

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Ewa Gola 2018-02-21 13:30:17 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl