Dzisiaj mamy: 11 grudzień 2017 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Praca na stanowisku ankieter

2017-12-04

Urząd Statystyczny w Opolu poszukuje osób na stanowisko ankieter.

Wymagania pracodawcy:

Wykształcenie średnie, co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność obsługi komputera, łatwość nawiązywania kontaktów, rzetelność i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność podejmowania decyzji i organizacji pracy własnej, dokładność i terminowość, prawo jazdy kat. B, samochód własny, mile widziane miejsce zamieszkania Paczków, Otmuchów i Korfantów. Mile widziane osoby posiadające orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (z brakiem przeciwskazań do pracy w terenie).

 Zakres obowiązków:

Prowadzenie wywiadów osobistych w terenie w oparciu o ankietę drukowaną, prowadzenie wywiadów osobistych w terenie ze wspomaganiem komputerowym, prowadzenie wywiadów telefonicznych ze wspomaganiem komputerowym, opracowywanie zebranych danych, rejestracja danych na komputerze.

Wynagrodzenie 2100 zł brutto, plus premia i dodatek za wysługę lat pracy. Umowa o pracę. Data rozpoczęcia pracy styczeń 2018r.

Osoba do kontaktu:

Aleksandra Nowosad,  tel. 510 993 216 (w sprawie pytań związanych z charakterem i rodzajem wykonywanej pracy)

e-mail: j.kozlowska2@stat.gov.pl  (przesyłanie aplikacji kandydatów)

ul. Kołłątaja 5b

45-064 Opole

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Daniel Machnik 2017-12-04 11:14:15 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl