Dzisiaj mamy: 11 grudzień 2017 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Rekrutacja pracowników do firmy Intersnack

2017-11-29

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutację dla firmy Intersnack, czołowego producenta słonych przekąsek na stanowisko:

pracownik produkcji /pakowacz

  Wymagania pracodawcy:

• książeczka sanitarno-epidemiologiczna
• chęci do pracy

  Pracodawca oferuje:

• umowę o pracę,
• pełny wymiar czasu pracy (1/1 etat),
• praca w systemie trzyzmianowym.

Zakres obowiązków:

Prace pomocnicze na produkcji, pakowanie wyrobu gotowego do kartonów, kontrola jakości pakowanego wyrobu, utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 12 grudnia 2017 roku

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Dorota Grenda - tel. 774489902 email: d.grenda@pup.nysa.pl

Aleksandra Rydlewska – Tel. 774489902 email: a.rydlewska@pup.nysa.pl

Edyta Dzierżak – Tel. 774489956 email: e.dzierzak@pup.nysa.pl

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Daniel Machnik 2017-11-29 09:13:06 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl