Dzisiaj mamy: 23 czerwiec 2017 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktualności

Praca dla pracowników produkcji

2017-04-18

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutację dla firmy Intersnack, czołowego producenta słonych przekąsek na stanowisko:

pracownik produkcji

 Wymagania pracodawcy:

• wykształcenie bez znaczenia,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

• książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

• chęci do pracy.

 Pracodawca oferuje:

• umowę o pracę,

• pełny wymiar czasu pracy (1/1 etat),

• rzetelne wynagrodzenie zasadnicze wypłacane zawsze na czas,

• praca w systemie trzy zmianowym (wolne weekendy).

Zakres obowiązków:

Prace pomocnicze na produkcji, pakowanie, obsługa prostych maszyn pakujących.

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 28 kwietnia br.

 Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:

Ewelina Janoszek - tel. 774489920 email: e.janoszek@pup.nysa.pl

Paweł Bołdak - tel. 774489920 email: p.boldak@pup.nysa.pl

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Artur Canecki 2017-04-19 14:16:38 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl