http://pup.nysa.pl/oferty_pracy/oferty_lokalne.html

Oferty lokalne

 

AKTUALNE OFERTY PRACY


Aktualnie trwają prace nad nową stroną internetową Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie. W związku z powyższym do momentu ukończenia działań związanych z przejściem na nową witrynę, aktualne oferty pracy dostępne będą wyłącznie po wejściu w poniższy baner.

 Za utrudnienia przepraszamy.

Prezentowane oferty mają 2 formy, które zależne są od ustaleń pomiędzy pracodawcą a Powiatowym Urzędem Pracy w Nysie.

1. Oferty otwarte - umożliwiają identyfikację pracodawcy, dzięki czemu każda osoba przeglądająca ofertę może podjąć decyzję o nawiązaniu kontaktu z pracodawcą. Oczywiście przed podjęciem stosownej decyzji należy przeanalizować oczekiwania pracodawcy i  zdecydować czy jest się oczekiwanym przez pracodawcę kandydatem.

2. Oferty zamknięte - uniemożliwiają identyfikację pracodawcy i są adresowane tylko i wyłącznie do klientów zarejestrowanych w powiatowym urzędzie pracy. Przy realizacji oferty mającej status "zamkniętej" obowiązkiem Urzędu jest przeprowadzenie rekrutacji i selekcji kandydatów oraz wydanie najlepszym kandydatom skierowania do pracy. Osoba zainteresowana ofertą zamkniętą powinna skontaktować się ze swoim pośrednikiem - jest on wyznaczany w dniu rejestracji i poznajecie go Państwo podczas pierwszej wizyty w Urzędzie - który sprawdzi czy kandydat w pełni spełnia oczekiwania pracodawcy. Dlatego bardzo ważnym jest utrzymywanie kontaktu ze swoim pośrednikiem pracy. Udzieli on Państwu wszelkich informacji na temat oferty i wyda skierowanie do pracy.

Wskazany w ofercie pośrednik odpowiada za jej poprawną realizację i aktualność.


 

11.01.2021

Wyszukiwarka ofert: ( kliknij aby pokazać / ukryć )

znaleziono ofert: 1 (strona 1/1)
  Stanowisko Pracodawca Nr oferty
Lokalizacja Ważna od
Kierowca - magazynier Oferta zamknięta. Dane pracodawcy dostępne w urzędzie  StPr/20/1019 
Gierałcice  2020-07-22 
- oferty lokalne
- staże
- interwencyjne
- publiczne
- konkursowe
- dla niepełnosprawnych
- doposażenie stanowiska pracy
Grafika : drukuj / nie drukuj