Dzisiaj mamy: 27 luty 2021 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Newsletter

Informujemy, że treść newslettera dla odpowiednich grup różni się, dlatego prosimy o wybranie odpowiedniej dla Państwa grupy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przekazywania informacji o wprowadzanych zmianach na stronie WWW, publikowanych aktualności, komunikatów i powiadomień w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym momencie mogę wycofać zgodę wypisując się z newslettera.

Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Powiatowy Urząd Pracy w Nysie z siedzibą w Nysie (48-300), ul. Słowiańska 19. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: a.przystal@pup.nysa.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu dostarczenia newslettera, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) i nie są przekazywane innym odbiorcom, organizacji międzynarodowej czy do państw trzecich. Dane osobowe przechowywane są do czasu wyrażenia przez Państwa woli wypisania się z newslettera. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie wynika z przepisów, ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości otrzymywania wiadomości za pomocą newslettera. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania.
* pola wymagane

Dopisując swój adres e-mail, do bezpłatnej listy e-mailingowej, zgadzacie się Państwo się na otrzymywanie informacji publikowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Nysie.

Są to głównie oferty pracy, które spływają do naszego Urzędu oraz informacje o organizowanych szkoleniach i ważnych wydarzeniach z życia Urzędu. Będą one wysyłane w miarę regularnie. Automat czuwa nad codziennym wysyłaniem nowych ofert pracy (dni pracujące - o ile w danym dniu pojawią się nowe oferty). Oprócz ofert pracy, drogą elektroniczną, możecie Państwo otrzymywać specjalne informacje, które nie zawsze są publikowane na witrynie PUP Nysa.

UWAGA !!!
Powiatowy Urząd Pracy w Nysie nie udostępnia danych osób zarejestrowanych w newsletterze. Nie zbieramy danych kontaktowych, są to tylko i wyłącznie adresy e-mail. Zapoznaj się z polityką prywatności

Sposób dopisywania do newslettera:

  • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole na witrynie (w lewej kolumnie, poniżej menu), wybierz grupy subskrypcyjne, wskaż opcję „dodaj” i zatwierdź jej wysłanie.
  • Odbierz swoją pocztę i odczytaj e-mail potwierdzający chęć przyłączenia się do newslettera PUP Nysa.
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym liście.

Sposób wypisania się z listy newslettera:

  • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole na witrynie, wybierz opcję „wypisz” i zatwierdź jej wysłanie.
  • Odbierz swoją pocztę i odczytaj e-mail potwierdzający chęć wypisania się z newslettera PUP Nysa.
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym liście. Adres jest całkowicie usuwany z naszej bazy adresów.
Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Artur Canecki 2020-01-12 16:28 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl