Dzisiaj mamy: 20 kwiecień 2018 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Newsletter

Informujemy, że treść newslettera dla odpowiednich grup różni się, dlatego prosimy o wybranie odpowiedniej dla Państwa grupy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.). Administratorem danych jest Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach (z siedzibą przy ul. Jagiellońskiej 25, 40-032 Katowice). Dane przetwarzane są wyłącznie w celu przekazywania informacji o wprowadzanych zmianach na stronie WWW, publikowanych aktualności, komunikatów i powiadomień. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.
* pola wymagane

Dopisując swój adres e-mail, do bezpłatnej listy e-mailingowej, zgadzacie się Państwo się na otrzymywanie informacji publikowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Nysie.

Są to głównie oferty pracy, które spływają do naszego Urzędu oraz informacje o organizowanych szkoleniach i ważnych wydarzeniach z życia Urzędu. Będą one wysyłane w miarę regularnie. Automat czuwa nad codziennym wysyłaniem nowych ofert pracy (dni pracujące - o ile w danym dniu pojawią się nowe oferty). Oprócz ofert pracy, drogą elektroniczną, możecie Państwo otrzymywać specjalne informacje, które nie zawsze są publikowane na witrynie PUP Nysa.

UWAGA !!!
Powiatowy Urząd Pracy w Nysie nie udostępnia danych osób zarejestrowanych w newsletterze. Nie zbieramy danych kontaktowych, są to tylko i wyłącznie adresy e-mail. Zapoznaj się z polityką prywatności

Sposób dopisywania do newslettera:

  • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole na witrynie (w lewej kolumnie, poniżej menu), wybierz grupy subskrypcyjne, wskaż opcję „dodaj” i zatwierdź jej wysłanie.
  • Odbierz swoją pocztę i odczytaj e-mail potwierdzający chęć przyłączenia się do newslettera PUP Nysa.
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym liście.

Sposób wypisania się z listy newslettera:

  • Wpisz swój adres e-mail w odpowiednie pole na witrynie, wybierz opcję „usuń” i zatwierdź jej wysłanie.
  • Odbierz swoją pocztę i odczytaj e-mail potwierdzający chęć wypisania się z newslettera PUP Nysa.
  • Potwierdź swoją decyzję poprzez kliknięcie w odpowiedni link w otrzymanym liście. Adres jest całkowicie usuwany z naszej bazy adresów.
Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: IntraCOM Katowice 2010-11-28 10:50 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl