Dzisiaj mamy: 20 styczeń 2018 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

TargiPracy

XX Targi Pracy PARTNER już za nami

2 czerwca 2017 roku na terenie Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnej w Nysie odbyła się XX edycja Targów Pracy PARTNER. Przedsięwzięcie zorganizował Powiat Nyski wraz z  Powiatowym Urzędem Pracy w Nysie oraz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie.

Tegoroczne Targi przyciągnęły tłumy osób poszukujących zatrudnienia. Wśród wystawców pojawiły się duże lokalne przedsiębiorstwa, między innymi firma Mega Nysa, DFM sp. z o.o. Nysa, ZPC Otmuchów oraz Fabryka Armatur Głuchołazy.


Podczas Targów poszukujący zatrudnienia mieli dostęp do blisko 500 ofert pracy prezentowanych przez ponad 40 wystawców m.in. z branży przemysłowej, handlowej, produkcyjnej, gastronomicznej, transportowej oraz budowlanej.

Dodatkowo na targach zaprezentowana została oferta Pracowni Rozwoju Zawodowego PUP w Nysie. W specjalnie wydzielonej strefie doradztwa zawodowego odwiedzający targi mogli liczyć na pomoc specjalistów  w stworzeniu CV czy też wspólnie z ekspertem zastanowić się nad planami rozwoju kariery


Powiatowy Urząd Pracy w Nysie składa podziękowania wystawcom i odwiedzającym tegoroczne targi za aktywny udział w tym niewątpliwie ważnym przedsięwzięciu, życząc tym samym sukcesów oraz satysfakcji z kontaktów pozyskanych w trakcie XX Targów Pracy PARTNER.

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Artur Canecki 2017-06-02 14:32 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl