Dzisiaj mamy: 5 marzec 2021 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktywny Pracodawca

Szukasz wykwalifikowanych pracowników? A może potrzebujesz kadrę niskiego szczebla?
Nasi pracownicy posiadają bazę bezrobotnych i poszukujących pracy, która spełni Wasze wymagania.

Możecie również skorzystać z poniższych form aktywnego działania na rynku pracy !!!

E-zgłoszenie oferty pracy, to najłatwiejszy sposób po sięgnięcie do naszej bazy danych osób bezrobotnych i poszukujących pracy. Wystarczy uzupełnić elektroniczny formularz zgłoszenia oferty i już Twoja oferta będzie opublikowana na naszej stronie i na tablicy ogłoszeń, a przy okazji możesz skorzystać z reklamy na naszej stronie internetowej (baza pracodawców lokalnych).

E-zgłoszenie oferty pracy

Samodzielnie wyszukaj w naszej bazie on-line Swojego pracownika - jest to spis CV osób, które wyraziły zainteresowanie opublikowaniem własnych danych na naszej stronie internetowej. System działa podobnie do portali pracy z tą różnicą, że jest całkowicie BEZPŁATNY.

Załóż konto w serwisie PUP Nysa i znajdź pracownika

Dopisz Swoją firmę do spisu firm lokalnych i bądź bardziej widoczny w sieci. Jest to niepowtarzalna możliwość zaistnienia waszego wpisu na stronie Urzędu Pracy, gdzie opublikowane będą Wasze dane firmy, krótka charakterystyka oraz mapa dojazdu do siedziby. Zobacz również informację o Klubie 100 !

Dopisz się do bazy firm

Masz jakieś pytania do urzędu, to skorzystaj z najszybszej, elektronicznej formy komunikacji. Pamiętaj, że takie e-zapytanie nie jest formalnym zapytaniem bez e-podpisu ale staramy się odpowiadać na wszystkie przesłane do nas pytania.

E-zapytanie do urzędu

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o rynku pracy, funduszach unijnych, dostępnych środkach na stanowiska pracy, to dopisz swój adres e-mail do newslettera, zaznaczając odpowiednią kategorię.

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: IntraCOM Katowice 2010-12-01 16:52 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl