Dzisiaj mamy: 13 kwiecień 2021 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

USŁUGI

Lokalny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Nysie świadczy wszystkim zainteresowanym nieodpłatne usługi informacyjne, dotyczące możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w ramach programów operacyjnych wynikających z Narodowej Strategii Spójności w zakresie definiowania potrzeb beneficjentów oraz możliwości pozyskania przez nich finansowania, a także wstępną pomoc w rozliczaniu projektów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy twój pomysł ma szanse na dofinansowanie, możesz skorzystać z sieci Punktów Informacyjnych o Funduszach Europejskich. Otrzymasz konkretną informację, która pomoże ci w podjęciu decyzji o przygotowaniu projektu. Konsultant przedstawi podstawowe kryteria oraz wskaże instytucję, która odpowiada za przyjmowanie wniosków.

Pytania można kierować telefonicznie, pisemnie, pocztą elektroniczną lub w formie konsultacji indywidualnej podczas osobistej wizyty w Punkcie.

Punkt Informacyjny udostępnia nieodpłatnie publikacje dotyczące Funduszy Europejskich wydawane przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, Urząd Marszałkowski lub inne instytucje publiczne zaangażowane w wdrażanie Funduszy Europejskich.

Punkt Informacyjny organizuje również spotkania, szkolenia i konferencje dla potencjalnych beneficjentów z obszaru powiatu.

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Piotr Chomyn 2014-02-13 07:32 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl