Dzisiaj mamy: 26 luty 2021 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Pośrednictwo pracy

 

Pośrednictwo Pracy polega na udzieleniu pomocy bezrobotnym i innym osobom poszukującym pracy w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia oraz pracodawcom w pozyskaniu odpowiednich pracowników (art. 36 Ustawy z 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy tekst jednolity Dz. U. z 2019 r. poz. 1482)

Korzystamy z obszernej bazy pracodawców, którzy współpracują z nami w zakresie rekrutacji pracowników. Dzięki temu wiemy, gdzie możliwe jest podjęcie pracy. Staramy się  docierać do pracodawców, którzy cieszą się najlepsza opinią.

Nie ograniczamy się tylko do Powiatu Nyskiego. Dzięki naszym kontaktom możesz poszukiwać pracy w Opolu lub we Wrocławiu. Dla najbardziej mobilnych posiadamy oferty w ramach sieci EURES, która obejmuje swoim zasięgiem obszar Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

W naszych rękach skupione są wszystkie oferty jakimi dysponuje Centrum Aktywizacji Zawodowej w Nysie. Prowadzimy rekrutacje na zwykłe oferty pracy, oferty wsparte środkami finansowymi, staże zawodowe, na szkolenia zawodowe. Wskażemy Ci możliwości rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej i uczestnictwa w projektach realizowanych w ramach funduszy europejskich.

Organizujemy też  targi pracy. Targi to impreza gdzie w jednym miejscu spotkasz wielu pracodawców oraz instytucje rynku pracy, które poszukują pracowników na wolne miejsca pracy.

Kilkadziesiąt razy w roku wraz z poszczególnymi pracodawcami organizujemy giełdy pracy. W czasie giełdy masz okazję do bezpośredniej rozmowy z pracodawcą. Przeważnie odbywają się w naszym Klubie Pracy, ale niektóre organizowane są także u pracodawcy. Wówczas masz możliwość obejrzenia swojego przyszłego miejsca pracy.

Przygotujemy dla Ciebie Plan Działania w którym określimy ścieżkę powrotu na rynek pracy.

A jeśli zechcesz to za pośrednictwem naszego serwisu internetowego www.pup.nysa.pl możesz być informowany o nowych ofertach jakie mamy w posiadaniu, sporządzić profesjonalne c.v. i dopisać je do bazy danych, przeglądać pracodawców, być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami na lokalnym rynku pracy.

W chwili rejestracji poznajesz swojego pośrednika pracy. Utrzymuj z nim kontakt, bowiem jest on  odpowiedzialny za wspieranie Cię w poszukiwaniu pracy.

Pośrednictwo pracy:  jesteśmy po aby Ci pomagać.

Pośrednictwo Pracy jest wykonywane nieodpłatnie i opiera się na następujących zasadach:

  • bezpłatności
  • dostępności
  • dobrowolności
  • równości
  • jawności

Informacje o aktualnych ofertach pracy zamieszczane są na:

Szczególowe infomacje tel. 774 489 940

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Artur Canecki 2019-08-26 07:07 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl