Dzisiaj mamy: 5 marzec 2021 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Porady grupowe

GRUPOWA PORADA ZAWODOWA

Realizowana jest w formie zajęć warsztatowych, których celem jest przygotowanie osób bezrobotnych i poszukujących pracy do samodzielnego poruszania się po rynku pracy oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Zajęcia warsztatowe prowadzone są pod kierunkiem doświadczonych doradców zawodowych, którzy poprzez realizację określonego programu stymulują grupę do działań zmierzających do uzyskania określonych celów. Zajęcia odbywają się w małych grupach (8 - 16) przy wykorzystaniu aktywizujących technik pracy oraz uznanych w standardach metod. Czas ich trwania uzależniony jest od programu.

 

 

Uznane przez specjalistów metody, które są stosowane przez doradców zawodowych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie to:

METODA EDUKACYJNA.

Brak Ci planu zawodowego, orientacji w odniesieniu do swoich możliwości, jak i wymagań rynku pracy? Warsztaty prowadzone Metodą Edukacyjną są przeznaczone właśnie dla Ciebie. W trakcie trwających 5 dni zajęć grupowych oraz cyklu porad indywidualnych określisz swoje cele zawodowe. Poznasz siebie i otaczające środowisko, dokonasz dokładnej analizy swojej sytuacji na rynku pracy. Nabędziesz umiejętność opracowania szczegółowego planu działania i jego realizacji

KURS INSPIRACJI.

Jeszcze nie wiesz czy warto dalej się uczyć? Nie jesteś do końca przekonany co mógłbyś robić? Nie potrafisz odnaleźć się w otaczającym świecie i tym samym na rynku pracy? Zapisz się na Kurs Inspiracji. Odkryjesz i nauczysz się wykorzystać własny potencjał zawodowy, wzbudzisz w sobie motywację do ciągłego rozwoju. Poznasz i zrozumiesz samego siebie. Dowiesz się jak ważne w życiu jest zachowanie asertywne. Na podstawie testu odkryjesz czy posiadasz tę cechę.

METODA HISZPAŃSKA - rozwijanie indywidualnych cech ułatwiających zdobycie zatrudnienia.

Twoje poszukiwanie pracy trwa już bardzo długo jednak bezskutecznie? A może przestałeś już jej szukać, ponieważ nie masz nadziei na jej znalezienie? Nie martw się. Na zajęciach z zakresu Metody Hiszpańskiej wzmocnisz swoją wiarę we własne możliwości. Poznasz panujące na rynku pracy zasady. Zaskoczysz przyszłego pracodawcę wykorzystując swe indywidualne cechy. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu w czasie grupowych oraz indywidualnych spotkań.

METODA SPADOCHRON.

Planujesz karierę zawodową, chcesz zmienić zawód, chcesz dobrze przygotować się na spotkanie z pracodawcą? Nie wiesz jak powinny wyglądać dobrze przygotowane dokumenty aplikacyjne? Zapisz się na zajęcia prowadzone Metodą Spadochron, a zdobędziesz informacje dotyczących technik aktywnego poszukiwania pracy. Ponadto odkryjesz swoje predyspozycje i preferencje zawodowe na podstawie specjalistycznych testów z tego zakresu.

Szczegółowe informacje
telefon:

+48 77 4489921 - Agnieszka Wajdzik

+48 77 4489921 - Bernadeta Gołuszko

+48 77 4489921Natalia Wielgus

+48 77 4489921 - Sylwia Skowron

pokój: Pracownia Rozwoju Zawodowego
e-mail:

 

  Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
Kategoria: Porady grupowe [ 2 ]
harmonogram porad grupowych - I kwartał 2020 harmonogram porad grupowych - I kwartał 2020 51.29KB pobierz
harmonogram porad grupowych - II kwartał 2020 harmonogram porad grupowych - II kwartał 2020 48.49KB pobierz
Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Arkadiusz Przystał 2019-09-06 11:40 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl