http://pup.nysa.pl/dla_bezrobotnych/aktywne_poszukiwanie_pracy.html

Aktywne poszukiwanie pracy

Nie bądź bierny !!! Szukaj aktywnie pracy dla siebie i swoich bliskich !
Skorzystaj z szansy przygotowanej przez PUP Nysa i posługując się pooiższymi mechanizmami uzyskaj zatrudnienie.

Odwiedzaj często naszą witrynę, czytaj aktualności i porady, a znajdziesz tam wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci dostosować się do wymagań rynku pracy.

Stwórz i wydrukuj swoje CV - jeżeli nie masz własnego, profesjonalnego CV, to właśnie tutaj możesz go przygotować, krok po kroku.

Daj się znaleźć Pracodawcy - dopisz swoje CV do bazy danych osób zainteresowanych podjęciem pracy. Wystarczy założyć konto w systemie PUP Nysa, uzupełnić formularze z umiejętnościami i doświadczeniem oraz opublikować na naszym portalu. Teraz już Pracodawca może poznać twoje umiejętności i skontaktować się z Tobą.

Prezentacja lokalnych Pracodawców - zobacz jakie firmy są w regionie i aktywnie poszukują pracowników korzystając z pomocy naszego Urzędu.

Oferty pracy na e-mail - codziennie na swoją skrzynkę e-mailową możesz otrzymywać najnowsze oferty pracy oraz propozycje szkoleń organizowanych przez PUP Nysa. Wystarczy, że dopiszesz swój adres e-mail do naszego newslettera. ZAPRASZAMY !!!

Oferty pracy wysyłane jako SMS - jeżeli chcecie Państwo otrzymywać najbardziej aktualne oferty pracy i komunikaty, to prosimy podać Własny numer telefonu i wybrać grupy ofert pracy, które Was interesują.

Grafika : drukuj / nie drukuj