Dzisiaj mamy: 3 marzec 2021 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

Aktywne poszukiwanie pracy

Nie bądź bierny !!! Szukaj aktywnie pracy dla siebie i swoich bliskich !
Skorzystaj z szansy przygotowanej przez PUP Nysa i posługując się pooiższymi mechanizmami uzyskaj zatrudnienie.

Odwiedzaj często naszą witrynę, czytaj aktualności i porady, a znajdziesz tam wiele przydatnych informacji, które pomogą Ci dostosować się do wymagań rynku pracy.

Stwórz i wydrukuj swoje CV - jeżeli nie masz własnego, profesjonalnego CV, to właśnie tutaj możesz go przygotować, krok po kroku.

Daj się znaleźć Pracodawcy - dopisz swoje CV do bazy danych osób zainteresowanych podjęciem pracy. Wystarczy założyć konto w systemie PUP Nysa, uzupełnić formularze z umiejętnościami i doświadczeniem oraz opublikować na naszym portalu. Teraz już Pracodawca może poznać twoje umiejętności i skontaktować się z Tobą.

Prezentacja lokalnych Pracodawców - zobacz jakie firmy są w regionie i aktywnie poszukują pracowników korzystając z pomocy naszego Urzędu.

Oferty pracy na e-mail - codziennie na swoją skrzynkę e-mailową możesz otrzymywać najnowsze oferty pracy oraz propozycje szkoleń organizowanych przez PUP Nysa. Wystarczy, że dopiszesz swój adres e-mail do naszego newslettera. ZAPRASZAMY !!!

Oferty pracy wysyłane jako SMS - jeżeli chcecie Państwo otrzymywać najbardziej aktualne oferty pracy i komunikaty, to prosimy podać Własny numer telefonu i wybrać grupy ofert pracy, które Was interesują.

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: Arkadiusz Przystał 2019-08-14 09:06 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl