http://pup.nysa.pl/dla_bezrobotnych/Pracujwpowiecienyskim.html

Pracuj w powiecie nyskim

 

Poszukujesz zatrudnienia? Nie wiesz gdzie mógłbyś złożyć dokumenty aplikacyjne? Skontaktuj się z nami!

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie rozpoczął realizację programu pn. „Pracuj w powiecie nyskim”. Głównym celem projektu jest utworzenie bazy kandydatów dla firm prowadzących działalność na terenie powiatu nyskiego, które w 2018 roku planują zwiększyć zatrudnienie
i tym samym umożliwienie aplikowania oraz podjęcia zatrudnienia przez osoby poszukujące pracy.

Poniżej prezentujemy listę firm, które zdecydowały się przystąpić do programu wraz z opisem stanowisk na jakie mogą Państwo aplikować.

Dokumenty aplikacyjne należy składać bezpośrednio u pracowników PUP odpowiedzialnych za proces rekrutacji do poszczególnych firm.


 
 

PPHU Alsecco sp. z o.o.

Firma zajmuje się produkcją stolarki okiennej i drzwiowej. Posiada prawie dwudziestoletnie  doświadczenie w produkcji zarówno na bazie PVC jak i aluminium. Obecnie firma dysponuje nowoczesnym zakładem na terenie Nysy. Hale wyposażone są w innowacyjne centra produkcyjne. Cały proces produkcji nadzorowany jest przez zintegrowany system komputerowy.

kliknij po szczegóły

   

PUH Amikar

 Firma zajmuje się wykonawstwem sieci elektroenergetycznych, projektowaniem, remontami, doradztwem technicznym oraz usuwaniem awarii elektrycznych.

kliknij po szczegóły

   

Złote Borki

Sieć Rezydencji dla Seniorów. Starannie dobrana lokalizacja i personel zapewnia mieszkańcom najlepsze z możliwych warunki do spokojnego życia pacjentom. Oferowany jest szeroki wachlarz usług opiekuńczych, miedzy innymi: opieka długoterminowa, opieka wakacyjna i weekendowa a także pobyty dzienne. Każdy aspekt usług dostosowany jest do potrzeb seniora tak, aby czuł się dobrze. Domy prowadzone są z myślą o zapewnieniu najlepszej z możliwych form opieki.

kliknij po szczegóły

 

Spółdzielnia Pracy „Cukry Nyskie”

Firma z blisko 70-letnią historią, działająca w branży spożywczej. Od czasów powojennych działa bez przerwy. Stale rozszerzając swój wachlarz produktów. Dzięki jakości swoich wyrobów spółdzielnia pracy „Cukry Nyskie” jest marką rozpoznawalną w całym kraju. Sztandarowymi produktami firmy są markizy o zróżnicowanych walorach smakowych, herbatniki Regionalne i wafle Chrups! będące niekwestionowanym hitem.

kliknij po szczegóły

 

Głuchołaskie Zakłady Papiernicze sp. z o.o.

Jako producent papieru kontynuują tradycje prekursorów, którzy założyli pierwsze przedsiębiorstwo ponad 110 lat temu – w 1902 roku. Od tego czasu zarówno infrastruktura firmy, jak i jej wyposażenie oraz stosowane technologie uległy znacznej przemianie. Dzięki innowacjom obecnie wytwarzają nie tylko lepszy, ale też bardziej urozmaicony asortyment.

Produkcja papieru realizowana jest na nowoczesnych maszynach. Dzięki temu nie tylko osiągana jest wysoka wydajność, ale też najlepsza jakość. Produkowane chusteczki higieniczne, ręczniki i papiery toaletowe są wytrzymałe, a jednocześnie miękkie i przyjemne w dotyku. Wyróżnia je również wysoka chłonność i estetyka wzornictwa.

kliknij po szczegóły

 

HLT sp. z o.o.

Firma istnieje na rynku od 1996 roku i cieszy się ugruntowaną pozycją w branży oświetlenia w Polsce jak i za granicą. Firma nastawiona jest na ciągły rozwój i doskonalenie. Posiada bardzo rozbudowany park maszynowy, który jest na bieżąco modernizowany i unowocześniany. Produkty HLT spełniają wysokie wymagania, a posiadane certyfikaty są gwarancją jakości.

kliknij po szczegóły

 

Intersnack sp. z o.o.

Intersnack jest wiodącym producentem słonych przekąsek, orzechów oraz produktów opartych na bazie orzecha, takich jak masło orzechowe. Wyroby są sprzedawane pod markami takim jak Felix, Crispers czy Przysnacki jak i pod markami własnymi sieci handlowych. Poza tym Intersnack Poland dostarcza szeroką gamę półproduktów licznej grupie producentów działających w przemyśle spożywczym.

kliknij po szczegóły

 

Jarpak Zakład Produkcji Opakowań z Tektury sp. z o.o.

Jest firmą rodzinną zajmującą się produkcją opakowań z tektury od 1996 roku. Od początku misją firmy jest najwyższa jakość, najniższa cena oraz najkrótszy termin realizacji.
W produkcji używane są tektury białe i szare, z papierów makulaturowych, celulozowych, w gramaturach od 300 g/m2 do 1300 g/m2. W ofercie posiadają także tekturę dwuwarstwową w belach.

kliknij po szczegóły

   

DFM sp. z o.o.

„DFM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością”, sp. k. jest spółką należącą do Grupy KLER, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Corocznie poszerza rynki swojej działalności jak również gamę produktów, dlatego stale poszukuje nowych fachowców i specjalistów.

kliknij po szczegóły

 

Firma Handlowa Łasuch

Firma Łasuch zajmuje się handlem detalicznym produktów spożywczych i przemysłowych. Przedsiębiorstwo prowadzi sieć sklepów na terenie Nysy pod logiem Lewiatan.

kliknij po szczegóły

 

Mega sp. z o.o.

Firma Mega jest czołowym producentem naczep samochodowych (wywrotek), skrzyniowych oraz osi jezdnych do naczep i przyczep. Zakład wykonuje również zabudowy na pojazdach typu wywrotka i skrzyniowe.

kliknij po szczegóły

 

Zakład Cukierniczy Wacuś

Firma działająca w branży spożywczej posiadająca bogaty asortyment  wafli i ciastek. Wyroby produkowane są na bazie sprawdzonych pod względem jakości surowców.
Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku nyskim.

kliknij po szczegóły

 

Franz Kaminski Waggonbau Polska sp. z o.o.

Franz Kaminski Waggonbau GmbH już od kilkudziesięciu lat należy do grona wiodących przedsiębiorstw w zakresie produkcji oraz konserwacji kolejowych wagonów towarowych, wieloletnie doświadczenie oraz wysoka, jakość oferowanych usług pozwoliły Spółce stać się szanowanym partnerem zarówno dla firm wynajmujących wagony jak i ich klientów z przemysłu chemicznego, spożywczego, surowcowego.

W ofercie Spółki znajdują się m.in. rewizje, naprawy bieżące, przebudowy oraz modernizacje wszelkiego typu wagonów towarowych.

kliknij po szczegóły

 

Wieneberger Ceramika Budowlana sp.  z o.o.

Międzynarodowy koncern Wienerberger jest największym na świecie producentem ceramicznych materiałów budowlanych. Firma założona w 1819 roku posiada obecnie ponad 220 zakładów w 30 krajach.

Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o., będąca częścią globalnej korporacji Wienerberger AG, istnieje na polskim rynku od 1995 roku i jest krajowym liderem wśród producentów ceramicznych cegieł konstrukcyjnych (Porotherm), dachówek (Koramic) oraz cegieł klinkierowych (Terca).

Łącząc innowacyjną technologię produkcji z tradycyjnym materiałem jakim jest ceramika, firma dostarcza nowoczesne i kompleksowe rozwiązania, pozwalające na prowadzenie inwestycji w sposób zgodny z najwyższymi światowymi standardami.

kliknij po szczegóły

Grupa Otmuchów

Firma jest wiodącym, polskim producentem słodyczy, słonych przekąsek oraz płatków śniadaniowych. Specjalizuje się w produkcji wyrobów dla największych krajowych i międzynarodowych sieci handlowych w obszarze private label i B2B. Posiada także marki własne, które niejednokrotnie zostały wyróżnione przez konsumentów.

Wyroby są tworzone na bazie starannie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje wysoką jakość i walory smakowe. Wszystkie specjały wytwarzane są z pełną sumiennością i zaangażowaniem. Pracownicy to wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a efekty pracy są owocem ich pasji.

kliknij po szczegóły

 


Schattdecor sp. z o.o.

POZNAJESZ NAS? Wyprodukowane  przez nas powierzchnie dekoracyjne znajdziesz na meblach, drzwiach, panelach i elementach wyposażenia wnętrz.

Producenci z branży drzewnej i meblowej mogą wybierać pomiędzy zadrukowanymi papierami dekoracyjnym, foliami i filmami melaminowymi z naszej bogatej kolekcji wzorów drewnopodobnych, kamieniopodobnych oraz fantazyjnych. Zakład  Schattdecor w Głuchołazach, należący do grupy Schattdecor,  specjalizuje się w produkcji folii typu Smartfoil i jest jednym z największym oferentów produktów foliowych w tym segmencie na rynku.

kliknij po szczegóły

 

BIOAGRA SA

- jeden z największych producentów bioetanolu w Polsce i Europie

BIOAGRA SA w Zakładzie Produkcji Etanolu „Goświnowice”, który mieści się w Głębinowie koło Nysy zatrudnia obecnie ok. 150 pracowników. Ziarno kukurydzy do produkcji firma pozyskuje dzięki współpracy z 700 rolnikami z terenu Opolszczyzny. 

Stosowana proekologiczna technologia pozwala przetwarzać 100 proc. ziarna na trzy podstawowe produkty: etanol, paszę i olej kukurydziany. BIOAGRA SA spełnia najwyższe normy jakościowe i środowiskowe wymagane przepisami krajowymi, jak i Unii Europejskiej. 

kliknij po szczegóły

Grafika : drukuj / nie drukuj