Dzisiaj mamy: 25 czerwiec 2018 roku
Strona główna Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie
strona główna mapa witryny poleć stronę BIP
zwiększ czcionkę normalna czcionka zmniejsz czcionkę Rozmiar czcionek
Newsletter

Dopisz się do newslettera

ABC Osoby Niepełnosprawnej

W poniższym dziale publikujemy dane i informacje przydatne osobom bezrobotnym i poszukującym pracy posiadającym stopień niepełnosprawności w aktywizacji zawodowej i znalezieniu odpowiedniego miejsca zatrudnienia.

W ramach rehabilitacji zawodowej Powiatowy Urząd Pracy udziela pomocy w zakresie:

  • pośrednictwa pracy,

  • poradnictwa zawodowego,

  • szkoleń,

  • stażu,

  • prac interwencyjnych,

  • jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej lub rolniczej albo wniesienie wkładu do spółdzielni socjalnej,

  • zwrotu kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej.


Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje, iż zgodnie z ustawą z dnia 29. 08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przetwarza dane osobowe osób zarejestrowanych w tutejszym urzędzie pracy, które gromadzi w zarejestrowanym zbiorze danych osobowych do celów wynikających z ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jednolity Dz. U. z 2008r. nr 69 poz. 415 z późn. zm.). 

Informujemy, iż w myśl w/w przepisów Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych w siedzibie tutejszego urzędu pracy jest Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie. 

Jednocześnie wskazujemy, iż każdej osobie, której dane osobowe znajdują się w tut. zbiorze danych przysługuje prawo do ich wglądu, poprawiania.

Wydrukuj Poleć stronę Generuj PDF Redagował: IntraCOM Katowice 2010-11-27 08:35 wstecz wstecz

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie
projekt i realizacja: Agencja Interaktywna IntraCOM.pl